18 máj

Kitüntetések és ünnepi hangulat a 2018. évi küldöttgyűlésen

Küldöttgyűlés

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kereskedelmi és Iparkamara 2018. május 17-én tartotta évértékelő küldöttgyűlését. Pekó László a kamara elnöke elmondta, hogy a megyei szervezet 2017-ben is eredményesen és költséghatékonyan gazdálkodott.

A küldöttgyűlés alapvető témája a kamara előző évi gazdálkodásának értékelése és a 2018. évi pénzforgalmi terv elfogadása volt. A kamara elnöke a számszaki beszámolókhoz kapcsolódóan ismertette, hogy a kamara önkéntes taglétszáma továbbra is stabil, az igénybe vehető szolgáltatások köre egyre szélesebb, alkalmazkodva a kamarai tagok és a kötelező regisztrációnak eleget tevő vállalkozások igényeihez.

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kereskedelmi és Iparkamara 2018. évi kamarai kitüntetettjei

1. MKIK Elnöki Aranyérem
Huray Gábor
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kereskedelmi és Iparkamara kézműipari alelnöke

Kárpáti Tibor
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kereskedelmi és Iparkamara elnökségi tagja

Az „Év Vállalkozása” díj
Tréner Kft. (Nyíregyháza)

2. Az „Év Ipari Vállalkozása” díj
Ardagh Metal Packaging Hungary Kft. (Vaja)

3. Az „Év Kereskedelmi Vállalkozása” díj
Kelemen Róbert egyéni vállalkozó (Cégénydányád)

4. Az „Év Kézműves Vállalkozása” díj
Gy és Gy Csőszer Bt. (Nyíregyháza)

5. Az „Év Szolgáltató Vállalkozása” díj
Módszertan 2000 Bt. (Kisvárda)

6. „Kiváló Gyakorlati Képzőhely” díj
Páskuly Tibor, egyéni vállalkozó (Mátészalka)

7. „Kiváló Gyakorlati Oktató” díj
Dér Sándorné Kovács Éva
Kisvárdai SZC II. Rákóczi Ferenc Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Molnár István
Hotel Pagony – Újmajori Szabadidőpark Kft.

Szabó Balázs
S-Maszter-B Kft.

Szabó Sándor
Grillázs Kft.

Vincze Béla
MÁV Szolgáltató Központ Zrt. 

8. „Kiváló Tanuló” díj

Bedécs Attila
A Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziumának, Szakközépiskolájának és Kollégiumának víz-, csatorna- és közmű- rendszerszerelő szakos tanulója.

Csete Ferenc
A Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziumának, Szakközépiskolájának es Kollégiuma épületgépész technikus tanulója.

Éberhardt Attila
A Bánki Donát Műszaki Középiskola autótechnikus szakos tanulója.

Kórik Márton László
A Nyíregyházi SZC Wesselényi Miklós Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma asztalos tanulója.

Lente Regina
A Nyíregyházi SZC Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma pincér tanulója.

Márta Alexandra
A Nyíregyházi SZC Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi-Vízügyi Szakgimnáziumának tanulója.

Mihalovics Rita
A Vásárosnaményi Lónyay Menyhért Baptista Szakgimnázium és Szakközépiskola férfiszabó szakos tanulója.

Orgován Dániel
A Kisvárdai II. Rákóczi Ferenc Szakgimnázium és Szakközépiskola szakács tanulója.

Szabó Fanni Bianka
A Nyíregyházi SZC Wesselényi Miklós Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma női szabó szakos tanulója.

Tóth Attila
A Fehérgyarmati Petőfi Sándor Közgazdasági Szakközépiskola tanulója.

Vidoven Balázs
A Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma kőműves-hidegburkoló tanulója.

Mesterlevelet kaptak:

Bakti-Lévai Zsófia   kézápoló és műkörömépítő
Klenovszkyné Kocsis Ildikó   kézápoló és műkörömépítő
Mezei Klaudia   kézápoló és műkörömépítő
Szőcs Katalin   kézápoló és műkörömépítő
     
Gabulyáné Simai Alexandra   kozmetikus
Nagy Judit   kozmetikus
Olcsvári Nikolett   kozmetikus
Papp-Király Monika   kozmetikus
Szaponár Anett   kozmetikus

Csoportkép

Év  vállalkozása - Tréner Kft., Horváth Péter

Küldöttgyűlés