2018 February 27. - Közzétette: KölcseyTV

Negyvenegy pontos győzelem

A hétvégén az alapszakasz 3. fordulóját rendezték az Észak Kelet Liga Kupa Gyerek V. (2007) korcsoportjában. A nyíregyházi Aqua SE első mérkőzésén az Eger II. csapatával játszott. A fiúk végig magabiztos játékkal, remek védekezéssel a kézben tartották a meccset, amit az is bizonyít, hogy az ellenfél csak a harmadik negyedben tudta megszerezni első találatát. A csapat végül Csiszár Benedek és Virág Bence vezérletével magabiztosan hozta a győzelmet. A második mérkőzés már a 29 pontos végeredmény miatt is igazi siker. A győzelem értékét azonban tovább növeli, hogy a formálódó lánycsapat minden tagja játéklehetőséget kapott és remek csapatmunkával, szép sikert ért el. ZF-Eger II.- Aqua SE 3 - 12 Gól: Csiszár Benedek(5), Virág Bence(4),Virág Botond(1), Tilistyák Bence(1), Tolnai Dániel(1) Aqua Se - MEAFC 29 - 1 Gól: Virág Botond(3), Csiszár Benedek(3), Tilistyák Bence(3), Potor Petra(3), Urbin Zsófi(2), Virág Bence(2), Szabó Sarolta(2), Tolnai Dániel(2), Krisztián Réka(2), Martyn Panna(2), Székely Ábel(2), Rudik Zsombor(2), Szabó Anna(1)