2018 February 21. - Közzétette: KölcseyTV

Nyertek a nyíregyházi pólósok

Vasárnap rendezték meg a vízilabda Utánpótlás Országos Bajnokság 11. fordulóját, ahol szoros mérkőzésen, kemény küzdelemben, hihetetlenül izgalmas végjátékban az Aqua SE fiataljainak sikerült legyőzni a rivális fővárosi Vidám Vízilovak csapatát. A nyíregyházi együttes gyerek csapata is lejátszotta bajnoki mérkőzését a Vidám Vízilovak azonos korosztályú csapatával. A gólgazdag mérkőzés kísértetiesen hasonlított a nagyok meccséhez, hiszen izgalmakban, szép gólokban, védésekben és bírói döntésekben itt sem volt hiány. A mérkőzés a harmadik negyedben dőlt el, amikor az Aqua SE magabiztos előnyt szerzett, amit magabiztosan megtartott a meccs végéig.

Eredmények:

Serdülő: AQUA SE-Vidám Vízilovak 9-8 (4-2, 0-3, 3-2, 2-1) Gól: Molnár (4), Kedves Iván (3), Szanics (1), Lamos (1) Kiállítás cserével: Szanics Gergely, Lipták Milán Kipontozódott: Lamos Balázs Gyerek: AQUA SE-Vidám Vizilovak 13-9 (2-3, 3-2, 6-2, 2-2) Gól: Lipták (5), Pelle (5), Sipos Péter (2), Nagy (1) Kipontozódott : Nagy Noel, Iván Dominik Olivér, Lipták Milán Pelle György fehér 5 Szanics Gergely Fehér 5